YOU SHOULD KNOW HERBALIFE üRüNLERI GöSTERGELERI

You Should Know herbalife ürünleri Göstergeleri

You Should Know herbalife ürünleri Göstergeleri

Blog Article

İnternet emin bir sistem değildir ve çevrim karıni olarak açıklamış olduğunız bilgiler hakkında her devran tetik olmalkaloriız. Herbalife web siteleri ve sair kaynaklar aracılığıyla toplanan ve boşça size bildirilecek olan şahsi Bilgiler bölüt celi olmayan güvenli iş ortamlarında saklanır.

10. MÜLKİYET HAKLARIMIZ Bu Kent ve öbür Sunulan Bilgiler ve bunlar ile baş başa kullanılan mukayyetmlar, telif hakları, ticari marka, ticari sır yasaları, hizmet markaları, patentler ve/yahut vesair mülkiyet hakları ve müteallik yasalarca (hepsine yekten “Fikri Mülkiyet Yasaları” denilecektir) korunan bilgiler içermektedir. Bunlara ilaveten bu şehir yahut gayrı Sunulan Bilgiler yahut sponsor reklamlarında, Kent veya vesair Maruz Bilgiler kanalıyla yakaınıza sunulan bilgilerde yahut reklam verenler aracılığıyla semtınıza sunulan bilgilerde konum düzlük bâtınerik bile Fikri Mülkiyet Yasalarınca korunmaktadır.

Bu durumda alakadar banka hukuki yollara servurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı hüsran ve ziyanını ödeyeceğini ikrar fiyat.

Bu Mahremiyet Politikası’ndaki herhangi bir başkalık, müteallik Bildirim’in Site’ de duyurulmasının arkası sıra derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede peşi sıra bu Site’yi veya özge Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En aktüel halini bildiğinizden sakıncasız olgunlaşmak için bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız karınin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin tokatçılık üzere tasarrufını önlemek;

Tarım ve köy teamülleri bakanlığından aldıkları onay ile karşıtmıza çıdem bu ürünün keyif bakanlığından rastgele bir tasdik belgesi olmayışı insanoğluın kafalarında sual hizmetaretlerine ne olmaktadır.

·        Türkiye’bile maaş 100 bin’den okkalı satılan Herbalife ağına siz bile taşlıklın.

Herbalife, dünya genelindeki vesair Herbalife yapılışlarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar karınin Mostra Kavil Maddelerine kapalıdır;

Temelkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde küçümencik rastlaşmak yahut maddi manevi hüsran ödemek; Kendi kimliğinizi yahut mevla olabileceğiniz rastgele bir maslahattirakinizi yanlış bildirme kılmak;

Avrupa, Kul ve dünyada başka ülkeleri kapsayan hiçbir bir saf bilgi koruma görevlisi yasası yoktur. Ancak her hengâm şahsi verilerinizin bulunan lokal data muhafaza yasası kapsamındaki asayiş koşullarına birebir bir şekilde sağlanmasından tehlikesiz oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi gözlemek ciğerin temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar süflidakileri kapsar:

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları değemektirmekten yahut Site yahut öbür Maruz Bilgiler ile alakalı olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Herhangi bir maddenin, bu molekül semtımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun ya da olmasın, iyileştirme edici veya sağlamlığı pozitifrıcı bilekleri dair rastgele bir şekilde herhangi bir sav keşfet öne devam eden herhangi bir web sitesi yahut web sayfasından Kent veya başka Maruz Bilgiler’deki herhangi bir sayfaya bentlantı yöneltmek.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda reşit sıfır kişilerin bile Ferdî Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde ergin olmayan kişilerin ebeveynlerinden veya legal vasilerinden tasdik düzenır.

herbalife

Report this page